Mobil versiya
Erməni ordusunun itkiləri artır
Tarix: 21-04-2016, 15:24 | Saat: 15:47:00
Bölmə:Seçilənlər-2 | çapa göndər

Erməni ordusunun itkiləri artır
“Güllə baş beyinə dəymişdi”.

Yerevanda “Atsxik” tibb mərkəzində Dağlıq Qarabağda yaralanmış hərbçi ölüb.

Aia.az news.am-a istinadən xəbər verir ki, bu barədə aprelin 21-də Ermənistanın səhiyyə naziri Armen Muradyan bildirib.

Erməni nazirin sözlərinə görə, həkimlərin çoxsaylı səylərinə baxmayaraq, yaralının həyatını xilas etmək mümkün olmayıb.

“Güllə baş beyinə dəymişdi və ölüm baş beyinin iltihablanması nəticəsində baş verib”, - deyə Muradyan qeyd edib.



5621 dəfə oxunub.

Digər xəbərlər


Xəbərə şərh yaz
Ad və soyad:*
E-Mail:
Şərhiniz:
Kodu yazın: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

20-09-2019
19-09-2019
«    Сентябрь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30