Mobil versiya
Bu gün AvroLiqada 43 oyun - İki komandamız meydana çıxır - TƏQVİM
Tarix: 11-07-2019, 09:53 | Saat: 15:47:00
Bölmə:İdman | çapa göndər

Bu gün AvroLiqada 43 oyun -


Bu gün UEFA Avropa Liqasında I təsnifat mərhələsinin ilk oyunlarına yekun vurulacaq.

Modern.az xəbər verir ki, son oyun günündə 43 qarşılaşma keçiriləcək.

Təmsilçilərimizdən "Səbail" Bakıda Rumıniyanın "Universitatya Krayova" klubunu qəbul edəcək, "Neftçi" isə səfərdə Moldova "Sperantsa"sının qonağı olacaq.

Bugünkü görüşlərdən ikisi "Səbail" və "Qəbələ" üçün əhəmiyyətlidir. "Dinamo" (Tbilisi, Gürcüstan) - “Enqordani” (Andorra) cütünün qalibi II təsnifat mərhələsində "Qəbələ" ilə qarşılaşacaq. "Səbail" mərhələ adlayacağı təqdirdə isə bu gün meydana çıxacaq "Honved" (Macarıstan) - “Jalgiris” (Vilnüs, Litva) cütünün güclüsü ilə üz-üzə gələcək.

Qeyd edək ki, cavab görüşləri 16 - 18 iyulda keçiriləcək.



11 iyul

Avropa Liqası

I təsnifat mərhələsi, ilk oyunlar


17:30. “Pünik” (Ermənistan) - "Şkupi" (Şimali Makedoniya)

18:00. "Ordabası" (Qazaxıstan) - “Torpedo” (Kutaisi, Gürcüstan)

18:45. “Ventspils” (Latviya) - "Teuta" (Albaniya)

19:00. "Alaşkert" (Ermənistan) - "Makedoniya Gerçe" (Şimali Makedoniya)

19:30. "Laçi" (Albaniya) - "Hapoel" (Beer-Şeva, İsrail)

19:30. AEK (Kipr) - “Petrokub” (Moldova)

19:45. “Trans” (Estoniya) - "Buduçnost" (Monteneqro)

20:00. “Flora” (Estoniya) - "Radniçki" (Serbiya)

20:00. “Kuopio” (Finlandiya) - “Vitebsk” (Belarus)

20:00. “Səbail” (Azərbaycan) - "Universitatya" (Rumıniya)

20:30. "Baltsan" (Malta) - "Domjale" (Sloveniya)

20:30. "Riteryay" (Litva) - “Klaksvik” (Farer adaları)

20:30. "Rujomberok" (Slovakiya) - "Levski" (Bolqarıstan)

21:00. "Akademiya Pandev" (Şimali Makedoniya) - "Zrinski" (Bosniya və Herseqovina)

21:00. "Brondbü" (Danimarka) - “İnter” (Turku, Finlandiya)

21:00. "Debretsen" (Macarıstan) - "Kukesi" (Albaniya)

21:00. "Dinamo" (Tbilisi, Gürcüstan) - “Enqordani” (Andorra)

21:00. "Makkabi" (Hayfa, İsrail) - "Mura" (Sloveniya)

21:00. "Sperantsa" (Moldova) - “Neftçi” (Azərbaycan)

21:00. “Brann” (Norveç) - “Şemrok Rovers” (İrlandiya)

21:00. “Jalgiris” (Kaunas, Litva) - "Apollon" (Kipr)

21:00. “Kruzaders” (Şimali İrlandiya) - "B-36 Torshavn" (Farer adaları)

21:00. “Liepaya” (Latviya) - “Dinamo” (Minsk, Belarus)

21:00. “Malmö” (İsveç) - “Ballumena” (Şimali İrlandiya)

21:00. “Mölde” (Norveç) - “Reykyavik” (İslandiya)

21:00. “Radnik” (Bosniya və Herseqovina) - “Spartak” (Trnava, Slovakiya)

21:00. “Şaxtyor” (Soliqorsk, Belarus) - “Hibernian” (Malta)

21:30. “Fola Eş” (Lüksemburq) - “Çixura” (Gürcüstan)

22:00. “Konnax” (Uels) - "Kilmarnok" (Şotlandiya)

22:00. "Olimpiya" (Lyublyana, Sloveniya) – “Riqa” (Latviya)

22:30. "Çukariçki" (Serbiya) - "Banants" (Ermənistan)

22:30. "Styaua" (Buxarest, Rumıniya) - “Milsami” (Moldova)

22:30. "Zeta" (Monteneqro) - “Vidi” (Macarıstan)

22:30. “Dunayska Streda” (Slovakiya) - "Krakoviya" (Polşa)

22:30. “Europa” (Cəbəllütariq) - "Legiya" (Polşa)

22:45. "Aberdin" (Şotlandiya) - “Rovanyemi” (Finlandiya)

22:45. “Kliftonvill” (Şimali İrlandiya) - “Hoqesun” (Norveç)

22:45. “Kork Siti” (İrlandiya) - “Proqres” (Lüksemburq)

22:45. “Sent-Patriks” (İrlandiya) - “Nörrçöpinq” (İsveç)

23:00. "Honved" (Macarıstan) - “Jalgiris” (Vilnüs, Litva)

23:00. “Şiroki Briyeq” (Bosniya və Herseqovina) - “Kayrat” (Qazaxıstan)

00:00. “Breydablik” (İslandiya) - “Vaduts” (Lixtenşteyn)

00:00. “Styarnan” (İslandiya) - “Levadiya” (Estoniya)


10 iyul


"Jeness" (Lüksemburq) - "Tobol" (Qazaxıstan) - 0:0


9 iyul


“Sent Josefs” (Cəbəllütariq) - “Reyncers” (Şotlandiya) - 0:4

“Qzira” (Malta) - "Hayduk" (Split, Xorvatiya) - 0:2

MOİK (Sofiya, Bolqarıstan) - "Titoqrad" (Monteneqro) - 4:0


aia.az



544 dəfə oxunub.

Bölməyə aid digər xəbərlər


Xəbərə şərh yaz
Ad və soyad:*
E-Mail:
Şərhiniz:
Kodu yazın: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

16-07-2019
«    Июль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031